Dejte o nás vědět:
Stavby dlouhý
Demoliční práce při rekonstrukci 1
Projekt RD Vitice:

Rodinný dům je navržen tak, aby splňoval náročné požadavky moderní rodiny a zároveň byl ekonomicky dosažitelný. Na obvodové zdivo je použita speciální tepelně izolační cihla od YTONGU, tak aby se objekt nemusel dodatečně zateplovat a nenarušovali se tak největší výhody pórobetonu. Projekt je dobře orientován na světové strany, a proto je možné využít prosluněnou jižní stranu, kde je navržená prosklená stěna k osvětlení jídelny a obývacího pokoje. Z obývacího pokoje je pak vstup na terasu s krbem.
Zastavěná plocha: 149 m2

Materiál: YTONG Lamda+, příčky z YTONGU
Projekt nástavby RD Hrubý Jeseník:

Účelem projektu bylo vytvořit a rozšířit obytné prostory pro 5-ti členou rodinu. Během projektu bylo nutné zajistit několik zásadních věcí. Jako zajistit stropní konstrukci, aby unesla navrhované podkroví, vytvořit schodiště, které prostupovalo stávajícím stropem a sjednotit místnosti aby na sebe logicky navazovali. Při projektování bylo rozšířené i přízemí rodinného domu.
Zastavěná plocha: 190 m2

Materiál: Stávající zdivo, příčky sádrokarton
Projekt Přestavba staré kovárny Jíkev:

Projekt se zabývá přestavbou kovárny na malý rodinný dům. Objekt je více jak 100 let starý a jeho stáří se odrazilo na konstrukci budovy. Objekt bude specializovanou firmou podřezán a dodatečně odizolován od zemní vlhkosti. Stávající chlévy budou zbourány a na jejich místo bude vystavěné parkovací stání. Rodinný dům je navržen s podkrovím a podestou, která je otevřená do kuchyně. Z kuchyně vedou francouzská okna na terasu. Dům bude sloužit k pronájmu pro dlouhodobé i krátkodobé bydlení menší rodiny.
Zastavěná plocha: 135 m2

Materiál: Stávající zdivo, příčky YTONG a sádrokarton
Projekt RD Újezd u Přelouče:

Bungalov je navržen pro bydlení tříčlenné rodiny. Bude sloužit k trvalému bydlení. Rodinný dům je rozdělen na část „ soukromou a společenskou“. Je vytvořena podesta s točitými schody, kde je umístěno sezení s výhledem do otevřeného prostoru obývacího pokoje. Obývací pokoj je prosvětlen velkými francouzkými okny. Střecha před domem bude sloužit jako přístřešek pro auta. Na terase bude vybudován bazén s přístupem ze všech obytných místností.
Zastavěná plocha: 440 m2

Materiál: Broušený POROTHERM 44 P+D + Polystyren 100
Projekt přístavby Bradlec:

Jedná se o přístavbu k rekreačnímu objektu, která bude sloužit jako sociální a skladové zázemí. Objekt je v zahrádkářské kolonii a proto se zde musí dodržet územní rozhodnutí. Přístavba bude provedena ze ztraceného bednění a cihel keramických pálených. Střecha bude napojena na stávající a bude tak vytvořen celistvý vzhled.
Zastavěná plocha: 12 m2

Materiál: ztracené bednění a cihla keramická pálená
Projekt přístavby RD Sokoleč:

Je navržena přístavba k RD, která bude sloužit jako vstupní hala + WC. Přístavba bude provedena z cihel plných pálených. Střecha bude napojena na stávající a bude tak vytvořen celistvý vzhled.
Zastavěná plocha: 15 m2

Materiál: cihla plná pálená + 50mm polystyren
Projekt RD Lysá nad Labem:

Rodinný dům je navržen pro bydlení čtyřčlenné rodiny. Bude sloužit k trvalému bydlení. Obytné podkroví s balkóny. Přístřešek pro auto. Z hlediska územního rozhodnutí bylo náročné splnit všechny dané podmínky, které se nakonec úspěšně splnili. Dešťová voda, se bude sbírat do podzemní nádrže a následně se voda bude využívat na zalévání a případně i na splachování toalety.
Zastavěná plocha: 107,9 m2

Materiál: H+H GREENBLOCK
Projekt přístavby RD Dvory:

Návrh zazdění balkónu a navržení ložnice v 2.NP. V přízemí bude přistavěna předsíňka. V celém objektu se srovnají podlahy do stejné roviny.
Zastavěná plocha: 15,5m2

Materiál: POROTHERM 250mm a YTONG 200mm + 120mm polystyren
Projekt zahradní domek Dolní Bousov:

Zahradní domek bude sloužit k uskladnění zahradní techniky a zahradního nářadí. Jedná se o nepodsklepený objekt.
Zastavěná plocha: 24,5m2

Materiál: cihla plná pálená
Projekt RD Kojetice:

Rodinný dům částečně podsklepený bude sloužit pro bydlení čtyřčlenné rodiny. Specifický u tohoto domu je ohřev vody – solární kolektory.
Zastavěná plocha: 110,25m2

Materiál: HELUZ 38 broušený + polystyren
Rekenstrukce podkroví Bobnice:

U rodinného domku navrhujeme půdní vestavbu pro mladou rodinu. Strop musíme staticky posoudit, jelikož byl navržen pro skladování sena. Střední konstrukce bude nová a zateplena. Po celém patře bude rozvedeno podlahové vytápění.
Zastavěná plocha: 112m2
Projekt stavba RD Dolní Bousov:

Rodinný dům, který má svoji životnost za sebou bude stržen a nahrazen novým, který bude vyhovovat nejnovějším normám. Bude sloužit k trvalému bydlení. Obytné podkroví.
Zastavěná plocha: 118m2
Materiál: YTONG + polystyren
Projekt sklad materiálu:

Tato stavba bude sloužit pro skladování materiálu, který není nebezpečný životnímu prostředí. Podkrovní část poslouží pro uskladnění lehkých materiálů.
Zastavěná plocha: 249m2
Materiál: POROTHERM
Projekt stavba RD Ledce:

Rodinný dům bude sloužit pro bydlení čtyřčlené rodiny. RD je umístěn na rozsáhlém pozemku. Obytné podkroví.
Zastavěná plocha: 94,5m2
Materiál: POROTHEMR